×
Menu

Vodní lyže

  Filtr
Barvy
Značky

Dobré vědět

Když sníh roztaje, nastává ideální čas pro vodní lyže

Zní létání přes vlny v rychlostech až 58 km/h lákavě? Tak v tom případě by tě mohlo bavit vodní lyžování. I když na těchto rychlostech nebudeš určitě začínat, tak s trochou tréninku není vůbec nereálné této rychlosti dosáhnout za rozumný čas.

Hodně se změnilo od chvíle kdy byl první pár dřevených prken uchycen za motorovým člunem v roce 1922. Technologie vodních lyží byla od toho okamžiku vylepšena. Moderní lyže vyrobeny z kompozitových materiálů jako jsou například uhlíková vlákna. Výsledkem je nižší hmotnost, nižší tah a vyšší menévrovatelnost.

Výběr správných vodních lyží je zásadní, protože dobře zvolený pár lyží přinese více zábavy a snadnější jízdu na vodě. Nezáleží na tom jestli kupuješ první slalomové vodní lyže nebo dětské combo lyže nebo dokonce jestli nahrazuješ 20 let staré lyže z mladých let - u nás najdeš všechno.

Pokud jsi začátečník, tak je nejdůležitější najít lyže vhodné pro začátečníky. Jinak by také mohlo být postavení na lyže velice obtížné. V popisu produktu bude určitě zmíněno, pro jakou úroveň dovedností jsou určeny - pro začátečníky, středně pokročilé nebo expertní vodní lyžaře.

Běž si prohlédnout naše kategorie vodních lyží. V případě jakýchkoliv dotazů jsme tu pro tebe na naší zákaznické podpoře.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky