×
Menu

Kitesurfing Trapez

  Filtr
Značky
Velikost
Typ trapézu
Určení

Kiteboardingové Postroje Určují Váš Zážitek ze Surfování


Jednou z nejdůležitějších součástí vybavení pro kitesurfing je postroj. Ten vás spojuje s hrazdou a přenáší sílu na vaše tělo. Postroje jsou vyrobeny tak, aby byly odolné, pevné a robustní a vydržely sílu kitu a větru.

Při výběru postroje je důležité, aby vám pohodlně seděl a byl bezpečný. Nošení postroje, který je nepohodlný, pravděpodobně způsobí, že celý zážitek s kitem bude mnohem méně příjemný a zábavný. Každý postroj má jinou velikost, proto se podívejte do průvodce velikostí výrobku, abyste se ujistili, že vám správně padne. Kite postroje, jsou k dispozici v unisex provedení, ale také mužské a ženské modely, aby optimálně padly.

Sedací postroje vs. postroje do pasu


Jedním z největších rozhodnutí, které musíte učinit, je volba mezi sedacím a bederním postrojem. Neexistuje žádné špatné rozhodnutí, ale má vliv na váš zážitek z kite surfingu.

SEDADLOVÝ POSTROJ


Sedací postroje na kiteboarding jsou původním stylem postroje. Jsou větším typem postroje a dodávají se s popruhy, které si omotáte kolem nohou. Postroj sedí níže na těle, což znamená, že máte nižší bod tahu a nižší těžiště. Díky této konstrukci je vhodnější pro začátečníky i závodníky na dlouhé vzdálenosti.

PÁSOVÝ POSTROJ


Postroje do pasu jsou bez popruhů na nohy a sedí výše na trupu. To vám dává větší volnost pohybu a lepší manévrovatelnost při provádění kaskadérských kousků a triků. Jsou také pohodlnější na nošení. S bederními pásy je těžší udržet nízko těžiště, ale zároveň je snazší udržet vzpřímenou polohu.

Toužíte se dozvědět více o tom, jaké vybavení byste si měli pořídit pro kitesurfing? Přejděte na našeho průvodce Nákup vybavení pro kitesurfing a přečtěte si více.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky