Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Vázání na vodní lyže

  Filtr
Barvy
Značky

Vázání na vodní lyže pro slalomové a double lyže

Vázání na vodní lyže jsou popruhy na nohy, které vás připevní k vodním lyžím. Botičková část vázání je obvykle vyrobena z EVA nebo gumy a desky vázání, které jsou zavrtány do lyží, jsou vyrobeny z pevného plastu. Jsou také známá jako boty na vodní lyže a dodávají se v různých provedeních, o kterých byste měli před nákupem vědět.

Dva typy vázání na vodní lyže

Vázání na vodní lyže se vyrábí ve dvou provedeních: vázání s dvojitou botou a vázání s botou a zadní špičkou. Vázání pro slalom na vodních lyžích s dvojitou botou je navrženo tak, aby obě nohy byly zajištěny na svém místě a měly jen malý prostor pro pohyb. To může lyžařům poskytnout pocit stability a umožnit vyšší úroveň výkonu.

Vázání na botu a zadní špičku mají přední nohu fixovanou v botě, zatímco zadní noha se zasouvá do pásku na špičku s volným pohybem paty. Výhodou tohoto stylu vázání je, že vodní lyžař má větší pohyblivost, aby si mohl nastavit zadní chodidlo, což mu pomáhá udržet rovnováhu. Toto vázání je vhodnější pro začátečníky a je také dobrou volbou, pokud se na jedné lyži střídá více lyžařů.

V této kategorii najdete také některé náhradní díly pro vázání na vodní lyže, jako jsou desky vázání: většinou se hodí pouze pro konkrétní vázání. Pokud však máte pochybnosti, neváhejte se obrátit na náš zákaznický servis.

Pokud plánujete jezdit na vodních lyžích v chladných vodách a rádi byste se při jízdě za lodí zahřáli, podívejte se na naši nabídku neoprenů.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky