Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Wakesurf boardy

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost

Dobré vědět

Jaký wakesurf board bych si měl koupit?

Výběr správného wakesurf boardu záleží především na preferovaném jezdeckém stylu. Wakesurf boardy mohou být rozděleny do tří kategorií: boardy tvaru skim boardu, boardy tvaru surfu a hybridní boardy.

SKIM SHAPE BOARDY

Tyto boardy mají tenký profil a symetrický tvar na nose a tailu. Tenký profil znamená menší objem a hlubší pozici ve vodě. Tento konkrétní tvar poskytuje kontrolu a umožňuje rychlou reakci. Tento typ boardu je perfektní, pokud hledáte hodně obratné prkno pro provádění triků.


SURF SHAPE BOARDY

Wakesurfy tvaru surf boardu mají tlustší profil, širší tail a větší finy. Tlustší profil poskytuje více nadnosu což umožňuje boardu plout výše na vodě. S podobným prknem je pohyb po vodě plynulejší a větší plocha v oblasti tailu způsobuje větší drive směrem vpřed. Jde o vhodný board pro začátečníky a ty, kteří chtějí užívat kontrolované zatáčky.


HYBRID BOARDY

Jsou svým tvarem někde mezi skim a surf boardy. Pokud chcete mít více nadnosu než skim boardy a více obratnosti než surf shape, tyto boardy mohou být tím co hledáte.

Jakou velikost Wakesurf boardu bych si měl koupit?

Pokud si kupujete nový wakesurf board, měli by jste zvážit jeho délku a objem.

Krátké wakesurf boardy jsou pomalejší a méně stabilní než dlouhé wakesurf boardy. Jsou doporučené pro pokročilé wakesurf jezdce. Delší boardy jsou rychlejší, lepší pro přímější jízdu a perfektní pro začátečníky.

Objem wakesurf boardu znamená jednoduše objem prostoru uvnitř boardu. To určuje jak moc bude board nadnášet, přičemž čím více objemu, tím větší váhu prkno udrží nad hladinou.

Uvažujete spíše o wakeboardingu? Prohlédněte si naší selekci Wakeboardů.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky