×
Menu

Díly pro wakesurf

Proměňte váš wakesurf zážitek v ještě lepší

Je tu množství různých wakesurf dílů, které můžete zakoupit pro zlepšení zážitku z jízdy. Wake shapery, nebo wakesurf klíny jsou populární výbavou, která je instalována na kraj lodi pro zlepšení tvaru vlny. Finy wakesurfu mohou změnit stabilitu, kreativitu a kontrolu na vlně. Traction pady na wakesurfu poskytují extra grip pro udržení zadní nohy na prkně.

Udělejte perfektní vlnu s pomocí wake shaperu

Ideální wakesurf vlna by měla být čistá, hladká a relativně vysoká, ale to není vždy ten případ vlny kterou lodě běžně dělají. Wake shapery, nebo chcete-li tvarovače vlny jsou připevněny na kraj lodě pro redukci turbulence na jedné straně a zlepšení tvaru vlny na straně druhé. Lze je snadno připevnit na vaši loď, přičemž některé modely využívají přísavky a jiné popruhy na suchý zip.

Wakesurfing je sport podobný wakeboardingu, ale s drobnými rozdíly. Wakesurfaři využívají vlny jako zdroje rychlosti, zatímco wakeboardisti jsou taženy lanem po celou dobu jízdy. Wakeboarding je sportem více zaměřeným na triky, skoky a graby ve vzduchu. Pokud tohle zní jako to pravé pro vás, prohlédněte si naši kolekci wakeboardů.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky