×
Menu

Vrácení zboží

Chcete nám produkt vrátit? Žádný problém, postarali jsme se, aby byl proces co nejjednodušší. Ve SkatePro můžete jednoduše zaregistrovat vrácení zboží online a objednat si štítek pro místní zásilkovou službu za pouhý poplatek 99Kč

Vrátit zboží online

Nebo se také můžeš zaregistrovat online a:

  • odmítnout převzít zásilku při doručení
  • poslat nám zásilku zpět s již zařízenou přepravou

FAQS

Kolik mám času na vrácení?

Se SkatePro můžete zboží vrátit během 365 dnů.

Kam mám zaslat zboží, pokud nechci využít službu pro vrácení zboží nabízenou SkatePro?

SkatePro ApS
Omega 6
8382 Hinnerup
Dánsko

Mějte prosím na paměti, že balík musí být doručen na adresu firmy přímo. V případě, že bude doručen do parcel centra nebude naší firmou vyzvednut.

Jak můžu vyměnit zboží?

Zboží můžete jednoduše vrátit zpět k nám a vytvořit objednávku na nové zboží, které požadujete na výměnu. Jakmile obdržíme zboží zpět, zpracujeme vrácení peněz dle původního způsobu platby.

Mohu vrátit každý produkt?

Ne, ne všechno, co lze u nás objednat, je možné vrátit. Není možné vrátit zboží, které bylo sestaveno na zakázku, nebo prošlo montáží (např. koloběžky a skateboardy na míru, montáž vázání...) nebo jakékoli podobné výrobky, které byly přizpůsobeny speciálně pro vás. Další podrobnosti: Výjimky z práva na odstoupení

Dostanu zpět peníze za poštovné?

Peníze za dopravu vám budou vráceny pouze v případě, že vracíte celou objednávku. Netýká se dopravy zpět k nám. (99 Kč v případě využití vyzvednutí balíku od SkatePro). Pokud vracíte část objednávky, peníze za poštovné vám nebudou vráceny. V tomto případě tak platíte jak dopravu zboží k vám, i zpět k nám. Bohužel neprovádíme výměnu zboží. Výměna je vždy řešena jako vrácení zboží a nová objednávka. Díky za pochopení.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky