Velikonoční výprodej
Až 55% sleva + tričko SkatePro ZDARMA!  -  Klikněte zde
×
Menu

SkatePro nabízí

Doprava zdarma od 2 000 Kč

Když vaš nákup překročí 2 000 Kč, SkatePro pokryje náklady na dopravu. Více informací o možnostech doručení.

365 dní na vrácení

Nejste si úplně jistí, že si objednáváte správný produkt? Není se čeho bát, jelikož u nás máte 365 dní na rozmyšlení. Přečtěte si více o 365 dní na vrácení.

Snadné vrácení

Potřebujete vrátit zboží? Není problém! Postarali jsme se o to, aby to bylo pro vás co nejjednodušší. Nabízíme vyzvednutí balíčku na vaší adrese za 99 Kč. Pouze stačí zaregistrovat vrácení zboží přes náš online formulář a objednat si vyzvednutí balíčku na vaší adrese. Přečtěte si více o podmínkách vrácení zboží.

Podmínky garance nejnižší ceny

Ve SkatePro děláme vše pro to, abychom vám nabídli ty nejlepší produkty za nejlepší možnou cenu. Pokud tedy najdete vybraný produkt na jiném e-shopu levněji než u nás, můžete nás na to upozornit a my vám cenu, kterou jste našli, dorovnáme. Přečtěte si více o našich podmínkách garance nejnižší ceny.

4,8 hvězdiček z 5

Zákazníci naše služby hodnotí v téměř dokonalém skóre 4,8 hvězdiček z 5. Přečtěte si recenze našich zákazníků.

26 let zkušeností

Známe naše výrobky a také je používáme. Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás.

1+ milion spokojených zákazníků

Akční sport je naší vášní a naším snem je sdílet tuto vášeň s lidmi. Doposud jsme měli to potěšení obsluhovat více než 1 milion nadšenců akčních sportů po celé Evropě a Severní Americe.

20.000+ produktů

Máme obrovský výběr koloběžek, bruslí a skateboardů. Kromě řady kompletních produktů, máme také široký výběr dílů, takže, ať už jde o rychlou opravu, výměnu porouchané součástky nebo upgradování vaší výbavy, nic nemusí dlouho trvat.

Český zákaznický servis

Věříme, že nejlepší pomoc získáte ve svém vlastním jazyce. Proto mluvíme česky, i když jsme mezinárodní společnost. Jsme tu, abychom vám pomohli - bez ohledu na to, zda potřebujete pomoc při zadávání objednávky nebo potřebujete pouze radu při výběru správného produktu. Proto nám neváhejte napsat nebo zavolat.

Bezpečné nakupování

Vašim obavám ohledně bezpečnosti a soukromí vašich online transakcí dobře rozumíme. Proto používáme šifrování GeoTrust SSL pro ochranu všech vašich citlivých dat. Pracujeme pouze s uznávanými platebními metodami a důvěryhodnými dopravními společnostmi. Přečtěte si více o bezpečném nakupování.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky