×
MENU

SkatePro nabízí

Doprava zdarma od 2 099 Kč

Když vaš nákup překročí 2 099 Kč, SkatePro pokryje náklady na dopravu (pouze pro zásilky kurýrem GLS). Více informací o možnostech doručení.

365 dní na vrácení

V SkatePro můžete vyměnit produkt do 365 dnů. Garantujeme vrácení produktu, pokud jsou splněny naše standardní požadavky na vrácení výrobku. Při výměně výrobku nemusíte nést náklady na dopravu nového produktu. Přečtěte si více o výměně/vrácení produktu.

20.000+ produktů

Máme obrovský výběr koloběžek, bruslí a skateboardů. Kromě řady kompletních produktů, máme také široký výběr dílů, takže, ať už jde o rychlou opravu, výměnu porouchané součástky nebo upgradování vaší výbavy, nic nemusí dlouho trvat.

22 let zkušeností

Známe naše výrobky a také je používáme. Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás.

Český zákaznický servis

Věříme, že nejlepší pomoc získáte ve svém vlastním jazyce. Proto mluvíme česky, i když jsme mezinárodní společnost. Jsme tu, abychom vám pomohli - bez ohledu na to, zda potřebujete pomoc při zadávání objednávky nebo potřebujete pouze radu při výběru správného produktu. Proto nám neváhejte napsat nebo zavolat.

4,8 hvězdiček z 5

Zákazníci naše služby hodnotí v téměř dokonalém skóre 4,8 hvězdiček z 5. Přečtěte si recenze našich zákazníků.

Bezpieczne zakupy

Rozumiemy, że obawiasz się bezpieczeństwa i prywatności transakcji online. Dlatego używamy szyfrowania GeoTrust SSL w celu ochrony wszystkich poufnych danych. Ponadto pracujemy tylko z uznanymi metodami płatności i godnymi zaufania dostawcami. Przeczytaj więcej o bezpiecznych zakupach.

SkatePro