×
Menu

Zorníky pro Snowboardové Brýle

Dobré vědět

Jak Vybrat Zorníky pro Snowboardové Brýle

Více než jedny snowboardové čočky vám zajistí, že budete moci brázdit sjezdovky bez ohledu na povětrnostní podmínky, které vás během dne potkají. Různé barvy čoček nejsou jen kvůli stylu, ale jsou určeny pro konkrétní počasí a světelné podmínky.

Věc, kterou zde musíte zvážit, je VLT - což znamená propustnost viditelného světla. Měřeno v procentech, VLT znamená, kolik světla čočkou projde. Pokud jde o barvy, pokud jezdíte na snowboardu za jasného dne, zvolte tmavší barvu. Pokud jezdíte za slabšího světla, pak zvolte žlutou, jantarovou nebo růžovou barvu. Chcete-li si přečíst více informací o výběru správných čoček, podívejte se na našeho průvodce Jak vybírat lyžařské a snowboardové brýle.

Při výběru výměnných čoček musí být samozřejmě sněhové brýle kompatibilní.

Jak Čistit Zorníky Brýlí na Sníh

Čištění čoček snowboardových brýlí je udrží v dobrém stavu, ale je důležité ho provádět správně, aby se při něm nepoškodily. Obecně se vyhněte používání jakýchkoli přípravků k čištění čoček, protože to může být často škodlivé. Chcete-li vyčistit vnější čočky, nejprve setřeste sníh, který na brýlích ulpěl. Poté místo otírání čočku lehce otřete nebo otřete hadříkem z mikrovlákna, abyste odstranili přebytečnou vlhkost.

Stejně postupujte i s vnitřní stranou čočky. Zde je však obzvláště důležité být opatrný, protože se zde nachází vrstva proti zamlžování, která se může snadno poškodit. Obvyklou radou je nedotýkat se vnitřku čočky co nejvíce, abyste se nemuseli zbavovat případných otisků prstů.

Pokud si však myslíte, že je čas na zcela nový pár brýlí, pak přejděte na naši stránku Snowboardové brýle.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky