×
MENU

Dodání a vrácení

Objednávky z České republiky

Dodací lhůta
Objednané zboží odesíláme z našich skladů v Dánsku. Máme-li všechny položky z vaší objednávky na skladě, zboží k vám dorazí během 3-4 pracovních dnů od odeslání.

Doprava

  • Objednejte si u nás zboží v hodnotě nad 2 099 Kč a dopravu máte zcela zdarma.
  • 199 Kč - zásilková služba GLS: rychlé dodání na vaši adresu

Jak se počítá dodací lhůta? Máme-li objednané zboží na skladě, dodací lhůta se počítá od následujícího dne po uhrazení objednávky.

Poštovné
Poštovné je vám účtováno na základě celkové hodnoty objednávky a vybrané kurýrní společnosti.

Vrácení a výměna zboží
Ve SkatePro vám dáváme k dispozici 365denní lhůtu na vrácení objednávky.

Pokud si objednáte zboží ve špatné velikosti, SkatePro vám pošle správnou velikost zdarma, bez poplatku za dopravu. Nezapomeňte ale, že náklady na přepravu tohoto zboží od vás k nám si hradíte sami.

Poštovné

Kromě ceny zboží hradíte také náklady na přepravu neboli poštovné. Výši poštovného si můžete zkontrolovat přímo v nákupním košíku před potvrzením objednávky a také v potvrzení objednávky, které obdržíte e-mailem.

Předpokládaný termín dodání vám sdělíme před odesláním a uhrazením objednávky a datum dodání si také můžete kdykoliv zkontrolovat v potvrzení objednávky. Vezměte prosím na vědomí, že objednávky odesíláme až v okamžiku, kdy máme všechny objednané položky na skladě. Nemůžeme-li objednávku poslat okamžitě nebo dojde-li ke zdržení z jiných důvodů, budete vás o tom informovat e-mailem.

Tracking - sledování zásilky

Jakmile je vaše objednávka předána přepravci, obdržíte e-mail s odkazem na službu sledování zásilky. Balíky odeslané poštou sledování zásilky nepodporují.

Právo na vrácení (Právo na odstoupení)

Pokud obdržíte zboží, ale z nějakého důvodu ho chcete vrátit, můžete tak učinit ve lhůtě 365 dnů. Právo na odstoupení od smlouvy vyprší po 365 dnech od obdržení objednávky. Zároveň nás musíte informovat o odstoupení e-mailem na email@skatepro.cz. Můžete také využít náš formulář pro odstoupení a zaslat ho spolu s vraceným zbožím. Pouze odmítnout převzetí objednávky, aniž byste nás o odstoupení předem písemně upozornili, k využití vašeho právo na odstoupení od smlouvy nestačí.

Vrácení zboží:
Pokud si váš nákup rozmyslíte, vraťte svou objednávku bez zbytečného odkladu, a to nejpozději ve lhůtě 14 dnů. Nezapomeňte ale, že náklady na přepravu vraceného zboží od vás k nám si hradíte sami. Během přepravy zboží k nám také za zboží zodpovídáte.

SkatePro vám ale navíc poskytuje možnost vrátit zboží i po překročení této 14denní lhůty. Pokud si přejete vrátit zboží mezi 15 až 365 dnem po obdržení vaší objednávky, musí zboží splňovat následující: vracené zboží musí být ve stejném stavu a množství jako při jeho dodání na vaši adresu.

Zboží můžete vrátit jednou z následujících metod:

  • vrácení objednávky,
  • vyplňte standardní formulář pro odstoupení a pošlete ho spolu s vraceným zbožím (viz příloha I)

Když vracíte objednané zboží, nezapomeňte připojit číslo objednávky. Jednoduše ke zboží přiložte zpáteční lístek, který najdete v každé naší zásilce, nebo si vytiskněte vrácenku z našich webových, vyplňte ji a přidejte do balíku s vraceným zbožím.

Clo a DPH

šechny uvedené ceny jsou včetně 21% DPH.

Je-li vaše dodací adresa mimo EU, jedná se o „tax-free shopping֧“. To znamená, že možná budete muset uhradit daně ve vaší zemi. V některých případech vám může být také účtováno clo a možná i manipulační poplatek.

Vrácení DPH

Pokud si objednáte zboží s DPH na adresu v rámci EU, ale nejste občanem členského státu EU, pak si můžete zažádat o vrácení DPH z vámi uhrazené částky. Chcete-li uplatnit svůj nárok na vrácení DPH, pošlete nám originální fakturu s razítkem od celní správy země, ze které se vracíte zpět do své domovské země. Tento dokument je třeba zaslat do SkatePro nejpozději 2,5 měsíce poté, co byl produkt exportován mimo EU.

Účtujeme administrativní poplatek ve výši 20 euro, který bude odečten z vrácené DPH.

SkatePro