×
MENU

Informace o zásilce

Objednávky z České republiky

Dodací lhůta
Objednané zboží odesíláme z našich skladů v Dánsku. Máme-li všechny položky z vaší objednávky na skladě, zboží k vám dorazí během 3-4 pracovních dnů od odeslání.

Doprava

  • Objednejte si u nás zboží v hodnotě nad 2 099 Kč a dopravu máte zcela zdarma.
  • 199 Kč - zásilková služba GLS: rychlé dodání na vaši adresu

Jak se počítá dodací lhůta? Máme-li objednané zboží na skladě, dodací lhůta se počítá od následujícího dne po uhrazení objednávky. Pokud si zvolíte platbu bankovním převodem, zboží odesíláme jakmile obdržíme částku na našem účtě. Většínou to může trvat 2-3 pracovní dny.

Poštovné

Kromě ceny zboží hradíte také náklady na přepravu neboli poštovné. Výši poštovného si můžete zkontrolovat přímo v nákupním košíku před potvrzením objednávky a také v potvrzení objednávky, které obdržíte e-mailem.

Předpokládaný termín dodání vám sdělíme před odesláním a uhrazením objednávky a datum dodání si také můžete kdykoliv zkontrolovat v potvrzení objednávky. Vezměte prosím na vědomí, že objednávky odesíláme až v okamžiku, kdy máme všechny objednané položky na skladě. Nemůžeme-li objednávku poslat okamžitě nebo dojde-li ke zdržení z jiných důvodů, budete vás o tom informovat e-mailem.

Tracking - sledování zásilky

Jakmile je vaše objednávka předána přepravci, obdržíte e-mail s odkazem na službu sledování zásilky.

Clo a DPH

šechny uvedené ceny jsou včetně 21% DPH.

Je-li vaše dodací adresa mimo EU, jedná se o „tax-free shopping֧“. To znamená, že možná budete muset uhradit daně ve vaší zemi. V některých případech vám může být také účtováno clo a možná i manipulační poplatek.

Dodání do jiné země

Dodáváme zboží do celé řady jiných zemí. Přehled zemí do kterých rozesíláme najdete zde: Doručení do zahraničí

Vrácení DPH

Pokud si objednáte zboží s DPH na adresu v rámci EU, ale nejste občanem členského státu EU, pak si můžete zažádat o vrácení DPH z vámi uhrazené částky. Chcete-li uplatnit svůj nárok na vrácení DPH, pošlete nám originální fakturu s razítkem od celní správy země, ze které se vracíte zpět do své domovské země. Tento dokument je třeba zaslat do SkatePro nejpozději 2,5 měsíce poté, co byl produkt exportován mimo EU.

Účtujeme administrativní poplatek ve výši 20 euro, který bude odečten z vrácené DPH.

SkatePro