×
Menu

Informace o zásilce

Na této stránce najdete informace o objednávkách z České republiky. Dozvíte se, jaké jsou naše dodací lhůty, výše poštovného, jaké nabízíme možnosti dopravy, jak sledovat svou zásilku a zda je třeba platit clo/DPH.

Dodací lhůta

2–3 pracovní dny pro objednávky zboží, které máme skladem. Očekávané datum doručení vám jasně sdělíme během procesu zadávání objednávky a též v potvrzení objednávky. Vezměte prosím na vědomí, že vaši objednávku odešleme až v okamžiku, kdy máme všechny objednané položky na skladě.

Pokud dojde ke zdržení v odeslání zásilky, upozorníme vás na to e-mailem.

Doprava - ceny a možnosti dopravy

Hodnota objednávky Cena Možnosti doručení
€ 0 - 1 999 Kč 199 Kč GLS: Doručení na vaši adresu
1 999 Kč+ Zdarma GLS: Doručení na vaši adresu

Dodání do jiné země

Dodáváme zboží do celé řady jiných zemí. Přehled zemí, do kterých doručujeme, najdete zde: Doručení do zahraničí

Tracking - sledování zásilky

Jakmile je vaše objednávka předána přepravci, obdržíte e-mail s odkazem na službu sledování zásilky.

Clo a DPH

Všechny uvedené ceny jsou včetně 21% DPH.

Pokud je vaše dodací adresa mimo EU, jedná se o „tax-free shopping֧“. To znamená, že možná budete muset uhradit daně ve vaší zemi. V některých případech vám může být také účtované clo a možná i manipulační poplatek.

Vrácení DPH

Pokud si objednáte zboží s DPH na adresu v rámci EU, ale nejste občanem členského státu EU, pak si můžete zažádat o vrácení DPH z vámi uhrazené částky. Chcete-li uplatnit svůj nárok na vrácení DPH, pošlete nám originální fakturu s razítkem od celní správy země, ze které se vracíte zpět do své domovské země. Tento dokument je třeba zaslat do SkatePro nejpozději 2,5 měsíce poté, co byl produkt exportován mimo EU.

Účtujeme administrativní poplatek ve výši 20 euro, který bude odečten z vrácené DPH.

SkatePro