×
MENU

Pogo tyče

S Pogo tyčí vyskočíš až 2,8 metru!

Pogo tyč je chůda na pružině používaná pro triky a akční sport Extreme pogo, známý také jako Xpogo. Pogo tyč je vývojem pružinové chůdy, ale oproti hračce je pogo tyč mnohem odolnější a výkonější verzí postavenou pro triky.

Triky jsou často předváděny v ulicích, protože je Pogo tyč snadná k přenášení a nepotřebuješ moc místa pro předvádění triků. Možná jsi někdy zkoušel dětskou verzi pogo tyče, ale naše pogo tyče jsou mnohem více než jen hračkou a určitě na ní nechceš lézt bez helmy. S naším top modelem vyskočíš až 2,8 metru do výšky.

Evoluce Pogo tyče

Pružinové chůdy nebo pogo tyče jsou známé už mnoho let. Spousta lidí si je spojuje s dětskou hračkou. Nicméně někdy okolo roku 2000 se objevil akční sport Xpogo a několik lidí začlo dělat triky na svých pogo tyčích. V tuto chvíli ještě extremní pogo nevzniklo. To se stalo až v roce 2004 s uvedením prvních extrémních pogo tyčí do prodeje. Tyto tyče byly navrženy tak, aby unesli těžší a vyšší jezdce než tyče klasické. Výrobci pogo tyčí pokračovali ve vývoji materiálů a technologií pro vytvoření odolných a vysoce výkonných pogo tyčí.

Pokud hledáš zábavu a akční sport, pak bys rozhodně měl pogo tyče vyzkoušet!