×
Menu

Představec/stem na BMX

  Filtr
Barvy
Značky
Typ představce / délka
Výška představce
Průměr představce

Najdi si ten nejlepší představec na BMX

Existuje jeden velmi důležitý díl, bez kterého si své nové závodní BMX kolo nepostavíš - je to stem, neboli představec, který slouží k upevnění řidítek na vidlici. BMX představec také vytváří kompresi na závodním BMX.

Jaké signály pocitíš z přední část tvého závodního BMX je do určité míry určeno právě představcem na BMX. Každý představec je trochu jiný, má jinou délku a jinak prodlužuje vidlici. Výška a délka představce ovlivňuje, jak rychle najdeš těžiště tvého závodního BMX kola. Většina závodních BMX jezdců si volí delší představec/stem, který nabízí optimální kontrolu a vedení kola.

„Top load stem“ nebo „front load stem“ - jaký vybrat?

Řidítka mohou být zasazena do představce dvěma způsoby. „Top-loaded“ řidítka se do představce, který je ve vodorovné poloze, upínají shora. „Front-loaded“ řidítka se upínají zpředu do přední svislé části představce.

Jaký stem/představec na BMX si volí zkušení BMX závodníci? Jelikož chtějí ze svého kola dostat co nejvíc stability a kontroly, zpravidla dávají přednost „frontload“ představci. „Topload“ BMX představce jsou zpravidla vyšší, než vertikální upínací systémy, tedy „frontload“ představce. Pokud ale dáváš přednost vyšším řidítkům, pak může být „topload“ verze dobrá volba.

Máme opravdu skvělou nabídku „topload“ BMX představců a „frontload“ BMX představců. Vybírat si můžeš z celé řady designů a barev a také se rozhodovat mezi těmi nejlepšími značkami tohoto odvětví, jako jsou Animal, Ciari, CliQ, Eclat, Fiend, Haro, Odyssey, Premium, Salt, Shadow a Simple.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky