×
MENU

Jak se kupují freestyle koloběžky

Freestylová koloběžka je o mnohem odolnější verzí běžné koloběžky. Triková koloběžka obvykle nenabízí možnost nastavení výšky a také není skládací. Je také zpravidla těžší než běžná koloběžka a je vybavená kvalitnější kompresní technologií.

Proto je freestylová koloběžka vhodná pro triky a pro jízdu v rampách. Abys dopřál či dopřála své trikové koloběžce dlouhou životnost, je třeba vědět trochu víc o jejích jednotlivých dílech a jak se o ni starat.

Sestavená kompletní freestyle koloběžka

Jsi začátečník a sestavování vlastní koloběžky, pořizování speciálních nářadí a práce s nimi tě neláká? Pak ti doporučujeme pořídit kompletní freestylovou koloběžku. Její velkou výhodou je, že s ní můžeš vyrazit do ulic chvíli poté, co ji vybalíš z krabice.

Podívej se, jaké nabízíme kompletní freestylové koloběžky.

Udělej si sám / Custom freestyle koloběžky & díly

Pokud chceš být sám či sama sobě designérem, postav si svou vlastní custom trikovou koloběžku. S námi si můžeš vybudovat kompletní custom freestylovou koloběžku z různých dílů. Není to snadné. Proto jsme připravili následující průvodce.

Doporučujeme využít náš speciální online nástroj: Postav si koloběžku, díky kterému si můžeš být 100% jistý či jistá kompatibilitou jednotlivých dílů a navíc… SkatePro ti ji dokonce smontuje dohromady. Vyzkoušej nás online nástroj Postav si koloběžku zde.

Přesuň se na stránku průvodce: Jak na montáž custom freestyle koloběžky

Nebo navštiv přímo konkrétní kategorie:

Reklamace & údržba

Triková koloběžka je mechanické vozítko s pohyblivými díly, a proto se nelze divit, že se snadno poškodí, pokud se o ní dobře nepečuje. Především se vyplatí vyhýbat se vodě, písku, skladování a ježdění ve vlhkých podmínkách a zbytečným nárazům.


Vezmi prosím na vědomí, že na vybavení, o které nebylo dobře postaráno, se nevztahuje záruka a reklamace bude výrobcem odmítnuta.

Před prvním použitím koloběžky si prosím přečti manuál.

Přečti si víc o:

Související produkty