×
Menu
Zpět |
Powerslide

Powerslide Fothon 145mm LED Inline kolečko na brusle

239 Kč
449 Kč Ušetři 210 Kč
(4)
Video
Zoom
Průměr: 145mm
Na skladě
Pospěšte si! Pouze 6 na skladě
1 ks
Mn.
1 ks
2 ks
3 ks
4 ks
5 ks
6 ks
7 ks
8 ks
9 ks
10+
  Uložit na později
Popis

Kolečko Fothon je naplněné LED diodami, které se otáčením rozsvítí. Led vyzařují tak jasné světlo, že vaše bruslení, zejména po setmění, získá zcela nový rozměr.

Kolečka z odolnějšího a extra pružného polyuretanového materiálu nabízejí vysoce kvalitní výkonnost a rychlou a hladkou rotaci. Jsou ideální pro urban styl bruslení v městských ulicích. S kolečky Fothon vás v noci nikdo nepřehlédne.

Upozornění: Tato kolečka lze namontovat se 6mm spacerem, ale světla se aktivují pouze s 8mm spacerem. Je to proto, že generátor pro kolečka je umístěný v náboji kolečka. 6mm spacery nejsou součástí balení.

Specifikace
Průměr kolečka:
145mm
Tvrdost koleček:
82A
Ložiska a podložky (spacery):
Jen podložky (spacery)
Kola v balení:
1
recenze   (4)
Kółka pasują do szyny SUV (przy zastosowaniu dodatkowych 4mm spacerów). Stanowią tańszą alternatywę dla kółek Roadrunner 150mm. Świetnie sprawdzają się na długich trasach po mieście i peryferiach. Wyłapują nierówności kostki brukowej i sprawdzają się na ubitej ziemi lub tłuczniu. Minusem jest tulejka z magnesem zasilająca diodę led ograniczająca toczenie, jednak po usunięciu magnetycznego paska problem znika.
Rafał O. (Wrocław)
15. 09. 2020
Hodnocení: 5 5!
Ukaž mi 4 recenzí
SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky