ZPÁTKY DO ŠKOLY
Speciální nabídky a slevy  -  Zobrazit nabídky
×
Menu
Zpět |
Powerslide

Powerslide MyFit Dual Fit Crown Liner

(9)
Video
Zoom
Video
Zobrazit tabulku velikostí
Pospěšte si! Pouze 2 na skladě
1 pár
Mn.
1 pár
2 páry
Limited quantity available
  Uložit na později
S tímto produktem získáte dopravu zdarma
Doručení 2-3 pracovní dny
365 dní na vrácení
Od stejné značky
Popis

Vložka MyFit Dual Fit Crown je technologicky nejpokročilejší vložka od MyFit. Nejenom, že jejich řešení jsou sama o sobě pokročilá, pokročilé jsou i materiály tohoto zázraku. Například 3D latexová paměťová pěna se vrátí do své původní polohy. Díky tomu se pěna ztlačí při tvrdém dopadu, ale poté rychle navrátí do své původní polohy a zajistí to příjemné pohodlí, které byste čekali od takovéto vložky.

Dual Fit zajišťuje unikátní kus neoprenu připevněný vpředu. Ten může být upraven a dovolí Vám snížit velikost, pokud bude potřeba.

Vložka Crown je nejoptimálnější způsob jak zajistit nejkomfortnější a trvající pohodlí. Nastavitelný flex & regulační šněrování Vám dovolí optimalizaci vložky pro Váš osobní styl bruslení.

Díky tomu, že je vložka Dual Fit celkem tlustá v místě kotníku/lýtka doporučujeme její použítí pouze s bruslemi s širším trupem nebo s těmi, které již byly použity s tlustými vložkami.

Pro zajištění ideální custom padnutí u každého uživatele vyrobil Powerslide vlžku tepelně tvarovatelnou. Klikněte zde pro detailní popis, jak vytvarovat vložku.

recenze   (9)
Good
Alan P. (Łódź)
11. 08. 2020
Hodnocení: 5 5!
Ukaž mi 9 recenzí
SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky