×
Menu

Krux Trucks

Krux Trucks je zavedená skateboardová značka, která si udělala jméno jako tvůrce nejoriginálnějších a nejzábavnějších skateboardových trucků. Každý z nich má typický signature design této značky s dutým otvorem v hangeru, který je zpravidla doplněný nějakou extra funky grafikou. Proč mají trucky Krux díru? Někdo má teorii, že otvor slouží k otvírání zátek lahví, jiní tvrdí, že snižuje celkovou hmotnost, ale jedna věc je jistá v každém případě, tento design zvyšuje výkon.

Skateboardové trucky Krux zahájily svoji cestu na vrchol v roce 1989, kdy ji vedl Steve Keenan. Je to mimochodem právě „K“ v jeho jméně, které utvořilo název Krux. Značka Krux nastartovala s velmi technickým přístupem, který jí zajistil správnou kvalitu. Později se ale také proslavila svým sklonem k zábavě a svobodomyslnou filosofií. Dnes je Krux kvalitní a oblíbená značka, která nemá nikdy k smíchu daleko.

Společnost Krux Trucks, která je součástí společnosti NHS Fun Factory se sídlem v Santa Cruz v Kalifornii, pokračuje na vlně dobrých vibrací, smíchu a hlavně těch nejlepších skateboardových trucků v okolí.

Ukázat vše

Podobné produkty

SkatePro