×
MENU

Elektrické Skateboardy / Elektrické Longboardy

  Filtr
Značky

Elektrické skateboardy - budoucnost osobní přepravy je tady

V minulých letech se elektrická kola dostala do širokého povědomí a v tu chvíli jsme zpozorovali zajímavý vývoj v ostatních oblastech jako například u elektrických skateboardů, častěji označovaných jako elektrické longboardy, koloběžek a hoverboardů. Není nejmenší důvod si myslet, že tenhle vývoj nebude v mnoha příštích letech pokračovat. Kapacity baterií se zvyšují, doba nabíjení padá dolů a odolnost motorů se každým dnem zlepšuje. Proč tedy nevyzkoušet elektrický longboard?

Proč si pořídit elektrický longboard?

Za prvé se dojíždění stane mnohem snadnější a zároveň zábavnější. Pokud se nechcete potit celou cestu na kole, nebo se nechcete nechat srazit autobusem, jsou elektrické longboardy tím pravým řešením. Určitě jsi z autobusu nebo auta zaseklého v zácpě už viděl vysmáté chlapíky na elektrických longboardech jak si razí cestu dopravou nebo davy v působivých rychlostech při téměř nulové námaze.

Navíc pokud jsi nadšený uživatel longboardu, pak bude elektrický skateboard nebo longboard perfektní volbou pro vyjetí těch malých a otravných kopců cestou do práce nebo do školy. Jedině tak si můžes dopřát svou každodenní dávku longboardu a přitom se ani nezpotit a můžes tak udělat něco dobrého pro životní prostředí.