×
Menu

Hokejové branky pro street hokej

Zastřílejte si do vlastních branek

Hokejové branky, které nabízíme v této kategorii, mají ohromný potenciál potěšit hráče street hokeje na školním dvoře, v klubu nebo prostě někde na ulici. Některé z našich setů hokejových branek obsahují rovnou dvě brány, míč a dvě hokejky. Takže stačí soupravu vybalit a hned se pustit do hry floorbalu nebo hokejbalu.

Hrát street hokej s přáteli nebo rodinou je zábava, a pokud navíc pořídíte soupravu hokejových branek, garantujeme, že se vaše ulice navždy promění v parádní hřiště. Jak jsme se již zmínili výše, souprava hokejových branek se hodí také pro floorbalová utkání. Obě hry jsou si velmi podobné a lze je zorganizovat s minimem výbavy.

Pořiďte si vlastního trenéra střelby na bránu

Nabízíme také několik „shooting tutorů“. Jedná se o plachtu s otvory, kterou lze snadno umístit na hokejovou branku. „Shooting tutor“ je skvělá tréninková pomůcka pro nácvik přesné střelby do těch částí branky, které brankář nejobtížněji vykrývá - rohy, střed spodní části a v blízkosti tyček branky.

Také nabízíme několik mini hokejových setů pro menší děti, které začínají objevovat, že street hokej je perfektní zábava.

V této kategorii naleznete branky pro street hokej. Hokejové branky nabízíme v různých velikostech, takže je snadné nalézt branku, která vyhovuje velikosti vašeho hráčského prostoru nebo velikosti hráčů v týmu.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky