×
Menu

Mini BMX Wheels & Mini BMX Tires

Dobré vědět

Možná se o kola svého mini BMX dobře staráš, možná trochu méně. Každopádně se dříve či později opotřebují. V prvním případě možná trochu později, ale nevyhnutelně přijde chvíle, kdy kola, která jezdila po různě drsných površích, skákala z výšek a grindovala raily, bude třeba vyměnit.

Pokud tato chvíle právě nastala, je skvělé, že jsi zavítal právě k nám. Ať už kola potřebuješ vyměnit, nebo jen hledáš barevnější a zajímavější kola pro tvé mini BMX, jsi v této kategorii správně.

Ráfky a duše

Na této stránce najdeš nejen standardní typy mini BMX kol a mini BMX pneumatik, ale také báječné Street Pro pneumatiky, které jsou pohodlné a velmi rychlé. Ať už jezdíš street nebo v parku, tyhle pneumatiky tě potěší.

Píchnuls? Možná ne, ale stát se to může. Mít náhradní duši v batohu může být štěstí v neštěstí. Vyber si náhradní duše pro mini BMX kola.

Nechybí zde ani ráfky pro tvé mini BMX, které by možná ocenilo nový design a novou kvalitu. Nabízíme ráfky v mnoha designech a barvách. Pokud stojíš opravdu o výrazný design, pak si rozklikni naši sadu kol v zářivé barvě chromu, která by mohla být pro design tvého kola skvělou volbou.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky