×
MENU
Zpět |
Cabrinha

Cabrinha Switchblade 2018 Kite

28 390 Kč
41 190 Kč Ušetři 12 800 Kč
Zoom
Video
Velikost: 10
Na skladě (1 ks)
Pospěšte si! Pouze 1 na skladě
1 ks

Mn.

1 ks
Limited quantity available
  Uložit na později
Od stejné značky
Popis

Pokud jste již slyšeli o společnosti Cabrinha Kiteboarding, možné jste také slyšeli nadšené ohlasy na jejich kite pro kiteboarding Switchblade. Switchblade je dnes již ikonický model, oceňovaný pro jeho všestrannost - freeriding, cruising, freestyle, wavesurfing, foil boarding a jízda v celé řadě povětrnostních podmínek.

S tažným drakem Switchblade lze snadno nabrat výšku, dokonale dodávat výkon a skvěle stoupat proti větru.

Funkce:

  • 1X Security

Aktivováním bezpečnostního systému 1x Security je tažná síla draka okamžitě uvolněná a kite klesne na hladinu nebo na zem.

  • Dynamic Arc

Kite, který pracuje s touto technologií, se umí vytvarovat dvěmi způsoby. Ve vzduchu má tvar s jedním obloukem, ale když odpočívá na hladině, lehce se rozevře pro snadnější opětovné odstartování.

  • High Tenacity Dacron

Materiál, který společnost Cabrinha používá, zlepšuje schopnost draka držet formu neporušenou a také odolává deformacím, způsobeným tlakem vzduchu. Dále snižuje celkové prodloužení pro přesnější a převídatelnější tažné draky.

  • Power Control

Každá “pig tail” koncovka na tažných šňůrách má tři pozice dle výkonu, jaký je zrovna zapotřebí. Prostřední pozice je továrně nastavená/doporučovaná. Pokud zvolíte uzel nejblíže ke kitu, získáte víc výkonu. Naopak uzel blíže k jezdci znamená menší výkon.

  • Pure Profile Panels

Designéři z týmu Cabrinha stategicky umístili jednotlivé panely, aby postavili kite s čistým a stabilním aerodynamickým profilem. Také tím zlepšili výkon, účinnost a rozsah možného použití svých kitů.

  • Skeletal Frame

Tato technologie zabezpečuje strukturu tažného draka v akci a zaručuje jeho stabilitu. Také usnadňuje opětovný start.

  • Sprint System W/ Airlock

Tento široký Airlock systém umožňuje rychlé nafouknutí a po akci také rychlé vyfouknutí. Každá výztuha může být uzamknuta v pozici tak, aby kostra draka zůstala pevná. Tento systém také izoluje omylem nebo nehodou vypuštěnou výztuhu od zbytku draka.

Předčtěte si uživatelský manuál - klikněte zde

Specifikace
Kite hrazda:
Není zahrnuto
Kite šňůry:
4 šňůry
Kompatibilní s