×
Menu

Zvýhodněné sety běžek

Dobré vědět

Ušetřete chytře - kupte si zvýhodněný kompletní set

Objednat si rovnou celý set je úspora času a peněz, ale také starostí. Pokud si totiž zakoupíte celý set od jedné značky, můžete si být stoprocentně jistí, že vše spolu bude perfektně sedět a spolupracovat již od prvního dne.

Každý set v této sekci obsahuje běžecké lyže, boty, hůlky a vázaní a jako dárek pásečky na lyže SkatePro. Jediný set, jehož součástí nejsou boty, je set běžeckých lyží na klasiku Skigo pro děti. Tento set se skládá z běžeckých lyží na klasiku, s jednoduchým vázáním na řemínky a hůlkami.

Naše běžkařské sety jsou sestavené našimi expery. Můžete si být jistí, že jsme pečlivě zvážili a prodiskutovali každý detail setu. Teprve když jsme v kompletním setu nenašli žádnou chybičku, umístili jsme jej do naší nabídky.

Každý si vybere svůj ideální set na běžky

Pokud se vám stane ta nepříjemnost, že se něco z vašeho setu zlomí, pak oceníte další výhodu nákupu běžeckého setu od známých značek jako Salomon, Madshus, Yoko nebo Fisher. Kdykoliv a v jakékoli zemi totiž snadno najdete náhradní díl.

V naší nabídce setů pro běžkové lyžování najdou svůj ideální set začátečníci, pokročilý i velmi zkušení běžkaři a běžkařky.

Pokud si koupíte jak běžky, tak vázání ve SkatePro, provedeme zdarma montáž vázání. Pokud máte zájem, uveďte velikost vašich bot do komentáře k objednávce.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky