×
Menu

Custom freestyle koloběžky

  Filtr
Celková výška
Druh komprese

Dobré vědět

Custom freestyle koloběžky - vynikni v davu

V této kategorii najdeš velký výběr custom koloběžek. Custom freestyle koloběžka je skvělá volba pro každého, kdo potřebuje co nejodolnější a nejvýkonější komplet, složený jen z těch nejkvalitnějších komponentů různých značek. Custom tedy znamená jistotu dobré kvality, vysokou odolnost a v neposlední řadě také možnost postavit si koloběžku, která ti odpovídá stylem i osobností.

Jízda na custom freestyle koloběžce s perfektními vlastnostmi ti může dokonce dát extra dávku důvěry a odvahy, nutnou k vyzkoušení velmi pokročilých triků. A jelikož každá custom freestyle koloběžka je dostupná jen v omezených edicích, rozhodně s ní vynikneš i ve velkém davu.

Sladit si výšku se stylem

Všechny díly custom koloběžek jsou pečlivě vybírány tak, aby vzniklý celek byl co nejodolnější. Dále je možné volit mezi různými setupy s různými kompresními systémy, které odpovídají tvému jízdnímu stylu a tvé výšce. Custom freestyle koloběžka je také zpravidla dobrým řešením pro větší jezdce, kteří mohou mít problémy s nalezením odolného modelu mezi běžnými freestyle koloběžkami. Naše custom freestyle koloběžky jsou zpravidla dostupné ve velikosti od 79 cm až do skutečně nadměrné výšky 98 cm.

Custom koloběžky jsou již smontované a seřízené našimi experty v našich servisních dílnách, takže se svým strojem můžeš okamžitě po vybalení vyrazit.

Postav si custom koloběžku

Určitě ti doporučujeme seznámit se s naší službou „Postav si vlastní koloběžku“. Jedná se o perfektní „mix & match“ nástroj k vybudování trikové koloběžky, která ti bude odpovídat jak stylem, tak značkou i vším ostatním. Tato služba se hodí zejména tehdy, nenajdeš-li v naší nabídce kompletní custom freestyle koloběžku, která by ti 100% sedla.

Cenově dostupnější komplety

SkatePro také nabízí komplety z dílů od stejného výrobce. Kompletní freestyle koloběžky jsou víc než vhodné pro začátečníky, kteří si chtějí tento báječný sport vyzkoušet, a samozřejmě i pro středně pokročilé jezdce. A jelikož v této první fázi koloběžkování není ještě nutné investovat velké peníze, nabízíme i custom koloběžky v této jednoznačkové verzi, která je cenově výhodnější. Prohlédněte si běžné freestyle koloběžky zde.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky