×
Menu

Trička na freestyle koloběžku

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Jaká trička nosí jezdci na freestyle koloběžkách?

Všimli jste si, že bez trička se v podstatě neobejdeme? Co se týče jezdců na koloběžkách, tričko je klíčová součást jejich šatníku. Může to být tričko v zářivé barvě. Jiní koloběžkáři upřednostňují bílé tričko a neformální, byť stylový look. Stejně neformální tmavá trika jsou skvělá volba pro uvolněný, pohodový styl. Barvu můžete ke svému vzhledu snadno přihodit výraznou kšiltovkou nebo botami.

Jaké tričko se nosí při jízde na freestyle koloběžce?

Ideální je prodyšné a pohodlné tričko. Zejména v létě určitě nechcete, aby z vás po dlouhém tréninku ve skateparku odkápal pot. Budete potřebovat tričko, které vám zajistí široký rozsah pohybu a při žádném triku neohrozili vaši mobilitu. Tričko na koloběžku také vybírejte s vyšší odolností. Kvalitní tričko se při pádu jen tak neroztrhne.

Jak na výběr stylu trika na freestyle koloběžku

Většina značek freestylových koloběžek ve svých kolekcích nabízí ležérní vzhled, a to je také nejběžnější a nejoblíbenější módní styl všech jezdců na freestlye koloběžkách. Ve volnějším tričku s jasnými barvami v hip-hopovém stylu v davu určitě vyniknete. Pokud hledáte něco v punkovém stylu, v nabídce jsou také trika s agresivnějším designem.

Změňte či doplňte svůj styl! Vše potřebné najdete v kategorii Oblečení na koloběžky a na brusle

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky