Doprodej
Ušetřete až 80%  -  více než 300 produktů ve výprodeji!  -  Klikněte zde
×
MENU

Skate Trička

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost
Předchozí
Další
Strana 1 z 3

Skate trička pro každého

Nezáleží na tom, zde se věnujte skatingu naplno, jen občas a nebo vůbec. Pokud máte rádi pohodovou skate módu, pak je skate tričko skvělá volba.

Skate trička nabízíme v celé řadě stylů, tvarů a barvách. Dali jsme dohromady široký výběr stylových skate triček od těch nejpopulárnějších značek, abyste každý mohl najít tričko, které odpovídá vašemu stylu.

Vyrobeno pro pohyb

Skáčete schody, slidujete, grindujete raily, flipujete nebo si dáváte vertikály, skate tričko do toho půjde s vámi! Trička jsou designována pro maximální volnost pohybu. Jejich střih skvěle sedí, ale zároveň nijak neomezuje při otáčení, přetáčení a zvedání rukou.

Co nosíme, to prodáváme, proto víme, že všechny naše trička jsou pohodlná, velmi kvalitní a šitá pro aktivní lidi. Skate trička dominují mainstreamové módě již velmi dlouho, nejen díky stylovému designu, ale také díky kvalitě a pohodlí při nošení.

Vybrali jsme nejzajímavější designy a styly od celé řady různých značek, jako jsou DC, Vans, Emerica, Element, Dickies, Lucky, Volcom, Etnies, District Supply, Tilt, Alis, Valo, Independent a mnohem víc.

Naše nejpopulárnější skate trička nabízíme také v dětských velikostech, aby se i malí jezdci mohli stylově „oháknout“ dle jejich představ do skateparku i do školy. Naši nabídku pravidelně obměňujeme, proto k nám občas zaskočte podívat se, co se objevilo nového.

Perte naruby - nepřijdete o barvu ani potisk

Máte-li vaše tričko rádi, perte ho naruby na 30-40 stupňů. Zevnitř se barva časem trochu vybledne, ale ta důležitá část - líc - zůstane perfektní. Oblečení je vyrobeno ze 100% bavlny, která se při běžném praní nesráží, ale v sušičce utrpět může. Pokud má vaše tričko ideální velikost, pak jej sušte raději na šňůře.