×
MENU

Výbava pro akční sporty

Výbava pro akční sporty a další super věci

Všichni to známe. Brouzdáš po internetu a najednou naražíš na nějakou hračku nebo výbavu pro akční sporty ze které ti spadne čelist. Tady ve SkatePro tenhle pocit známe a když se nám to stane, tak se snažíme daný produkt zařadit do naší nabídky a právě v této kategorii ho zpravidla naleznete.

Pogo tyče, Segwaye a další elektrické dopravní prostředky, outdoorové hračky a driftovací tříkolky patří mezi naší aktuální nabídku - ale protože je tato kategorie velice dynamická, doporučujeme jednou za čas zkontrolovat nabídku.

Nejpopulárnější podkategorie v této sekci obsahuje různé prostředky pro osobní dopravu. V blízké budoucnosti očekáváme veliky růst této podkategorie, protože se trh s osobními elektrickými dopravními prostředky začíná pěkně rozjíždět.

Vyhlášené a nadčasové hračky

Pamatujete na fidget spinner? Fidget spinnery v této sekci jsou špičkové kvality s perfektní rovnováhou se třemi závažími, které poskytují optimální a dlouhotrvající rotaci. Nabízíme také Diabola v různých kvalitách od různých výrobců, což je opravdu léty ověřená hračka, která je populární už několik generací a pravděpodobně přežije zmiňovaný fidget spinner.

V naší sekci výbavy pro akční sporty najdete i různé rampy, skokánky a zábradlí. Je jedno jestli jezdíš na prkně, longboardu, kolečkových bruslích, koloběžce nebo BMX, máme vše, co potřebuješ k postavení vlastního skateparku.

Ale co Pogo tyče? Klasický akční kousek prošel v minulých letech masivní obměnou a byl vylepšen do aktuálního stavu, kdy uživatelům dovoluje mocné skoky a salta.