Doprodej
Ušetřete až 80%  -  více než 300 produktů ve výprodeji!  -  Klikněte zde
×
MENU

Ponožky

  Filtr
Značky
Velikost boty
Určení

Thermo ponožky a lyžařské ponožky

Když jsi venku v chladném dni na lyžích nebo výpravě, tak je důležité mít teplé ponožky pro udržení nohou v suchu a teple po dlouhou dobu - dokonce i při nízkých teplotách.

V této kategorii najdete thermo ponožky pro běžkaření, alpine lyžování a snowboarding. Je celkem jedno co v této kategorii vyberete, vždy získáš ponožky, které zajistí teplo a sucho v botách.

Naše ponožky jenom hezky nehřejí, ale také dovolí nohám dýchat, aby se nohy nepařily a zůstaly hezky v teple i při dlouhém dni lyžování nebo chození.

Thermo ponožky také chrání nohy před tvrdými botami a proto lyžařské ponožky v naší SkatePro nabídce jsou měkké a bezešvé a vyčnívají nad okraj lyžařské bot. Je důležité, aby thermo ponožky seděli dobře na holeni, aby nevznikaly otlačeniny.Některé z našich ponožek mají extra silnou tkaninu na holen pro ochranu nohy proti tlaku ze snowboardové nebo lyžařské boty.

Určitě si na týdenní lyžování vezmi alespoň 2-3 páry ponožek, protože ponožky potřebují vyprat po několika dnech používání. Také dporučujeme, abys měl extra pár ponožek v tvém batohu přo případ, že by ponožky navlhly.

Pár teplých ponožek není pouze klíčovým kusem oblečení při sportu v chladném počasí. Pár thermo ponožek je také důležitý při práci venku pro nohy v suchu, teple a pohodlí.

Pro nejlepší péči o tvou novou investici doporučujeme prát je naruby - to je totiž místo, kde se kožní buňky a nečistoty hromadí. Dále doporučujeme, abyste nesušili lyžařské ponožky v sušičce.