×
Menu

Běžkařské rukavice & palčáky

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost
Určení
Zateplení

Zahřej se v mrazech

Běžecké lyžování je sport u kterého se při použití tradičních alpine ski rukavicí určitě zapotíš.

V naší nabídce rukavic pro běžky najdeš všechno od bezprstých rukavic, které jsou určeny zejména pro kolečkové lyže, "normálních" rukavic až po palcové rukavice, které udrží prsty v teple i při teplotách hluboko pod nulou.

Všechny rukavice a palčáky, které v této kategorii najdeš ti poskytnou nejlepší grip a pohodlí, což oceníš při své běžkové výpravě. Většina našich rukavic a palčáků na běžky jsou odolné větru a skvěle odvádí pot, takže tě udrží v teple a suchu i když jsi na zadní straně hory.

Palcové rukavice

Součástí pohybu v přírodě jsou neustálé změny počasí. Proto doporučujeme použít stejnou kombinaci základní vrstvy/izolační vrstvy/ochranné vrstvy na rukou stejně jako bys použil na zbytku těla. Díky tomu tak budeš moci snadno vrstvy přidávat nebo odebírat v případě chladnějšího nebo naopak teplejšího počasí.

Pro opravdu chladné dny na horách doporučujeme běžkařské palčáky. Existují i speciální "humří" rukavice - je to kombinace klasické a palcové rukavice, což dovoluje, aby se mohly prsty ohřívat vedle sebe jako v palcových rukavicích, ale tvar rukavic je podobný klasickým lyžařským rukavicím. Tento druh palcových rukavic také poskytuje lepší ovladatelnost hůlek, což je zásadní pro tvůj výkon.

SkatePro