×
Menu

Skate mikiny a svetry

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost

Skejtové mikiny, co to je?

Mikiny na skate jsou důležitou součástí šatníku každého skateboardisty. Jejich ležérní, volný až pytlovitý styl charakterizuje skate oblečení jako celek. Zda dáte přednost mikině s kapucí nebo bez, mikině na zip, stylovému svetru nebo roláku, záleží jen na vás a vašem osobním stylu. Požadavky na pohodlí a volnost pohybu jsou neméně důležité. Proto si mnoho skateboardistů vybírá mikinu, ať už s kapucí nebo bez, o velikost větší, aby je při jízdě na čtyřech kolečkách nic neomezovalo. Pokud máte pocit, že mikina s kapucí vás brzdí v rozletu, pak raději zvažte mikinu bez kapuce.

Proč nosit skejtové mikiny?

Jezdit na skateboardu je celoroční zábava, a proto by vám chladnější počasí nemělo bránit v tréninku. V ten okamžik přichází na řadu právě skejtová mikina. Hoďte ji na sebe a bude vám hezky teplo. Extra vrstva může znamenat právě tu špetku komfortu, kterou potřebujete k podávání lepších výkonů. Velká většina mikin se vyrábí ze směsi bavlny a syntetického materiálu, takže účinně zadržují teplo, ale také uvolňují nahromaděnou vlhkost.

Jak na výběr správné mikiny na skate

Nabídka skejtových mikin s kapucí i bez je dostatečně různorodá, aby si každý našel takovou barvu a provedení, které perfektně sedí. Ačkoliv ke skateboardingu patří volný střih, zabodujete také v mikině s regular nebo slim střihem. Některé mikiny mají jednobarevný minimalistický design, jiné mají na předním díle potisk loga.

Oteplilo se? Pak je čas hledat v naší nabídce perfektní Skate Triko.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky