×
Menu

Skate mikiny a svetry

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Skejtové mikiny, co to je?

Mikiny na skate jsou důležitou součástí šatníku každého skateboardisty. Jejich ležérní, volný až pytlovitý styl charakterizuje skate oblečení jako celek. Zda dáte přednost mikině s kapucí nebo bez, mikině na zip, stylovému svetru nebo roláku, záleží jen na vás a vašem osobním stylu. Požadavky na pohodlí a volnost pohybu jsou neméně důležité. Proto si mnoho skateboardistů vybírá mikinu, ať už s kapucí nebo bez, o velikost větší, aby je při jízdě na čtyřech kolečkách nic neomezovalo. Pokud máte pocit, že mikina s kapucí vás brzdí v rozletu, pak raději zvažte mikinu bez kapuce.

Proč nosit skejtové mikiny?

Jezdit na skateboardu je celoroční zábava, a proto by vám chladnější počasí nemělo bránit v tréninku. V ten okamžik přichází na řadu právě skejtová mikina. Hoďte ji na sebe a bude vám hezky teplo. Extra vrstva může znamenat právě tu špetku komfortu, kterou potřebujete k podávání lepších výkonů. Velká většina mikin se vyrábí ze směsi bavlny a syntetického materiálu, takže účinně zadržují teplo, ale také uvolňují nahromaděnou vlhkost.

Jak na výběr správné mikiny na skate

Nabídka skejtových mikin s kapucí i bez je dostatečně různorodá, aby si každý našel takovou barvu a provedení, které perfektně sedí. Ačkoliv ke skateboardingu patří volný střih, zabodujete také v mikině s regular nebo slim střihem. Některé mikiny mají jednobarevný minimalistický design, jiné mají na předním díle potisk loga.

Oteplilo se? Pak je čas hledat v naší nabídce perfektní Skate Triko.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky