×
Menu

Tašky a vaky - Kolečkové lyže

Vak na kolečkové lyže se o ně dobře postará

Jsi jedním z těch lyžařů, kteří, jakmile skončí zimní lyžařská sezóna, vyrážejí na kolečkové lyže, aby se udrželi do zimy ve formě? Pak se pravděpodobně neobejdeš bez praktického vaku na kolečkové lyže. Kromě těchto obalů v této kategorii také najdeš sportovní bederní pásy a ledvinky, mnohé z nich též vybavené thermo obalem na nápoje. Tyto pásy a ledvinky jsou nutnou výbavou na dlouhých trasách za horkého počasí.

Vaky na kolečkové lyže, které jsou speciálně designované pro přenášení kolečkových lyží, se od vaků na běžné lyže liší. Kolečkové lyže jsou kratší než „běžné“ lyže, proto hrozí, že se posouváním a nárážením do sebe v příliš velkém zimním obalu poškodí.

Velká většina vaků na kolečkové lyže, které v této kategorii nabízíme, má uvnitř praktické popruhy, kterými lze lyže uvnitř vaku lépe zabezpečit.

Vaky na kolečkové lyže se nehodí pouze k přenášení lyží, ale lze je také využívat k přechovávání lyží, když právě neslouží svému účelu. Praktický obal chrání tvé kolečkové lyže před nehodami, když jsou uložené doma nebo třeba v garáži.

Vše, co potřebujete mít s sebou na cestě

Když klasikuješ nebo skejtuješ na svých kolečkových lyžích po vzdálených cestách, není k zahození mít po ruce nejen dostatek vody, ale také malou svačinku, sluneční brýle, krém na opalování nebo telefon. Proto na této stránce také nabízíme náš výběr sportovních bederních pásů, ledvinek a pásů na nápoje.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky