×
Menu

Velká loga a transparenty

Velkého loga si všimne každý

Nic to neřekne lépe, než opravdu velký transparent. Takže pokud chceš ukázat, které scooteringové značce nejvíc fandíš, jejich logo nad dveřmi tvého pokoje je perfektní způsob, jak toho dosáhnout.

V této kategorii najdeš koloběžkářské transparenty různých značek freestylových koloběžek, jejichž produkty prodáváme ve SkatePro. Máme velká nástěnná loga scooteringových značek, jako je Proto, Wise, Vex, Huffy, UrbanArtt, River a Crisp. Žádné z nich není malé, ale jejich velikost se liší. Rozměry každého konkrétního transparentu najdete v popisu na příslušné produktové stránce. Transparenty jsou možná rozměrné, ale lze je snadno převážet a nainstalovat mezi dva vlajkové stožáry či jiné tyče na tvých oblíbených spotech či koloběžkářských událostech.

Kdo chce svůj vlastní koloběžkářský transparent?

Někteří rodiče můžou mít pochyby: kdo by proboha chtěl velký transparent, jako jsou tyto, pověšené ve svém pokoji? To je snadné – tyto transparenty prodáváme z dobrých důvodů! A dokonce se nám stává, že dostáváme objednávky ještě předtím, než je máme na skladu, a to i od mladších zákazníků. Proto jsme kontaktovali různé značky, které byly samozřejmě víc než šťastné, že mohou vyjít našim zákazníkům vstříc. Tuto kategorii proto budeme pravidelně rozšiřovat, takže se čas od času zastavte a mrkněte, co se objevilo nového.

Transparenty jsou také velmi efektní prostředek jak přitáhnout pozornost k jakékoli události – malé i velké. Potřebuješ dodat své scooteringové události trochu důstojnosti? Logo v nadměrné velikosti zafunguje vždy a odliší tvou akci od ostatních.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky