×
Menu

Příslušenství pro roller derby

Dobré vědět

Zde najdete nejlepší příslušenství pro roller derby

Ačkoliv trekové brusle existují již od 20. let minulého století, roller derby je poměrně nový fenomén. Tento sport neoslavil ještě ani 20 let. Roller derby se jezdí na dvouřadých neboli trekových bruslích. Jak brusle, tak příslušenství pro roller derby se za posledních pár let neuvěřitelně rozvinulo. Jelikož účastníci derby jsou stále víc soutěživí, neustále usilují o co nejlepší výkony, a proto hledají lepší a odolnější vybavení. Výrobci na jejich požadavky samozřejmě zareagovali a dnes již existuje slušná řádka speciálního příslušenství pro derby na kolečkových bruslích.

Zde ve SkatePro máme slušný výběr příslušenství pro roller derby, včetně chráničů, stylových doplňků a údržby. Tento velmi intenzivní sport vyžaduje vysokou úroveň ochrany. Proto derby bruslaři nepoužívají pouze klasický 3dílný set chráničů. Někteří hráči také nosí ochranu hýždí - podívejte se na Triple eight bumsaver kalhoty, které k tomu účelu skvěle poslouží. Také chrániče zubů jsou důležitou součastí ochranného vybavení, na které je lepší nezapomenout.

Nezapomeňte také na tradice

Roller derby si už stihlo vytvořit své tradice, na které je pyšné: všichni hráči nosí barevné, výrazné oblečení, které přitahuje pozornost. V této kategorii tudíž také najdete různé zajímavé kousky oblečení, jako jsou kraťasy, trička a mnohobarevné tkaničky do vašich bruslí.

Nechybí zde ani speciální roller derby náhradní díly, jako šrouby a osy, a různá nářadí. Jedním z nástrojů, jehož přítomnosti v našem e-shopu si velmi vážíme, je Press od Roll-Line k vyjmutí a instalaci ložisek. Tento nástroj vám ušetří hodně námahy při údržbě vašich bruslí.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky