×
MENU

Florbalové vybavení

Dobré vědět

Florbalové hole a další vybavení na florbal

Florbal je velmi populární hra, jelikož si ji můžeme zahrát v podstatě kdekoliv. Outdoor nebo indoor — vlastně na tom až tak moc nezáleží. Je třeba jen něco, co poslouží jako branka, míček a floorbalovou hokejku neboli floorbalku. Můžete si také pořídit kompletní výbavu pro floorball, která obsahuje 6 juniorských florbalek a dva míčky. Perfektní řešení, chcete-li začít hrát na školním dvoře nebo třeba ve vašem sportovním klubu.

V této sekci e-shopu najdete vybavení pro profesionální hráče i začátečníky. Florbal, floorball je také známý jako indoor hokej. Je to skutečně halový sport, který připomíná hokej. Florbal se hraje s plastovým děrovaným míčkem a florbalkami a někdy se také používají chrániče.

Vyberte si florbalovou výbavu pro profesionály i začátečníky

Správná délka hokejky na florbal odpovídá vzdálenosti mezi podlahou a vaším pupíkem. Pro dospělého hráče je to zpravidla okolo 96 cm, junioři zpravidla hrají s 75cm florbalkou.

Vezměte prosím na vědomí, že se do délky hole nezapočítává čepel. Přidejte tudíž asi 15 cm, abyste získali celkovou délku hokejky. V našem výběru najdete florbalky s různými flexy mezi 23-32. Nízký flex znamená tužší hokejka pro vzrostlé silné hráče. A nezapomeňte se podívat na náš kompletní florbalovou sadu, která je perfektní pro florbalové kluby a nebo do škol. Vyberte si ideální výbavu pro vás a začněte hrát!

Vaše výška Florbalka
120-140 cm 70 cm
140-150 cm 80 cm
150-160 cm 87 cm
160-175 cm 92 cm
175-190 cm 96 cm
190-210 cm 100 cm