×
Menu

Závodní BMX Gripy

  Filtr
Barvy
Značky
Délka gripu
Příruba
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Jak vybrat a nainstalovat závodní BMX gripy

Gripy jsou zásadní pro udržení ovladatelnosti závodního BMX kola. Spousta jezdců preferuje měkké gripy na BMX kola. Měkké gripy zlepšují absorpci nárazů a chrání tak ruce od masivních ran.

Někteří závodní BMX jezdci jezdí s uzamykacími BMX gripy pro jistotu, že se gripy ani nehnou.

Nabízíme širokou nabídku závodních BMX gripů v různých barvách, designech, délkách a tvarech od značek jako Blunt, Cult, Eclat, Ethic, Fiend, Odi, Premium, Rocker, Root Industries a Wethepeople.

V této kategorii najdeš naší nabídku koncovek pro řidítka z kovu nebo plastu. Koncovky se používají pro ohranu rukou před ostrými hranami na koncích řidítek a pro zlepšení gripu BMX kola.

Tři rady k instalaci BMX gripů

Bojoval si někdy při instalaci gripů? Pak tady máme několik dobrých rad, které používáme u nás v dílně pro usnadnění celého procesu.

  • Vzduchový kompresor: Pokud použiješ vzduchový kompresor, můžeš do gripů fouknout. Gripy s pomocí vzduchového kompresoru nasadíte velice snadno.
  • Proužky: Umístěte cca čtyři plastové proužky dovnitř gripu. Použitím proužků uvnitř gripů snížíte přilnavost vnitřku a grip nasadíte snadněji. Pak už stáčí proužky jen vytáhnout a máte vyhráno.
  • Čistič oken a další jiné rychle odpařující se tekutiny: Použitím rychleodpařující tekutiny na řidítka budou řidítka kluzká a gripy nasadíte bez nejmenšího problému.
SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky